LT  EN  NO  PL  RU  CZ 
Techniniai duomenys:
Tankis 40 – 80kg/m³
Kietumas 100 - 400N

Lieto, elastinio HR porolono detalės naudojamos gaminant aukštos kokybės minkštus baldus, biuro kėdes bei sėdynes viešajam transportui – autobusams ir traukiniams.
Mūsų įmonėje taikoma lieto elastinio poliuretano detalių gamybos technologija leidžia gaminti porolonines detales su integruotomis metaliniais, plastikiniais ar mediniais įdėklais. Pirkėjui pageidaujant, mes galime tiekti įvairių rūšių idėklus.
Plati lieto porolono gaminių elestingumo skalė užtikrina maksimalų, taisyklingą sėdėjimo patogumą nesvarbu, kurioje baldo vietoje jųs sėdite. Išskirtinės lieto porolono savybės įgalina parinkti teisinga sėdėsenos gylį kiekvienam žmogaus svoriui.
Tiksli lietų detalių forma supaprastina montavimo darbus, pagreitina gamybą ir mažina gamybos kaštus.
Lieto porolono detalės pasižymi itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir išlaiko originalią formą po daugelio metų naudojimo.
Lietas porolonas yra atsparesnis mechaniniams poveikiams nei iš poliuretano bloko išpjautas porolonas, todėl gaminių eksploatacijos laikas ilgėja.
Lieto porolono technologija įgalina kiekvienam atskiram gaminiui parinkti individualų poliuretano tankį, eslastingumą ir kietumą. To neimanoma pasiekti jokiomis kitomis porolono gamybos technologijomis.
Porolono kietumas ir tankis gali būti reguliuojamas gamybos proceso eigoje surandant sprendimą, geriausiai tenkinantį pirkėjo poreikius.
Lietas porolonas yra labai elastingas ir turi didesnį atsistatymo laipsnį nei blokinis porolonas. Neabejotinas lieto porolono pranašumas, lyginant ji su iš bloko pjautu porolonu, yra medžiagos stabilumas ir kokybiniu parametrų tęstinumas, kurie yra nustatomi atliekant kompresijos ir susėdimo testus.
Įmonėje yra įsteigtas liejimo formų gamybos padalinys, kuriame, glaudžiai bendradarbiaujant su užsakovais, yra kuriamos ir gaminamos porolono liejimo formos

Superlon Baltic UAB
Pramonės 3b, LT-35100 Panevėžys
Tel: +370 45 424790
Fax: +370 45 424799
E-mail: office@superlonbaltic.eu

Rekvizitai:
Įmonės kodas: 148441361
PVM mokėtojo kodas: LT484413610
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
A/s LT267044060002797789
ES parama

Įgyvendinti projektai:
Konkurencingumo didinimas Lenkijos rinkoje.
UAB Superlon Baltic didina konkurencingumą Skandinavijos rinkose
Įgyvendinti nauji projektai 2013:
UAB Superlon baltic įgyvendino eksporto plėtros užsienio rinkose projektą